Trepid ja põrandad

Treppide katmine ja rekonstrueerimine, põrandate parandus ja katmine. Materjalidena kasutame polükarbamiidi (polyurea), polüuretaani või epoksiidi. Materjali valik tuleneb lähtuvalt objekti vajadustest.

Näiteks:

Trepikodade põrandad – elanike liikumise tõkestamine on paratamatult keeruline ja siinkohal on oluline töö kiirus. Antud töö puhul kasutame reeglina polükarbamiid (polyurea) pinnakatet. Materjal on kõndimiskuiv 5 minutiga, jäädavalt elastne ja ülimalt vastupidav.

Tööstuslikud põrandad – teostuskiirus on alati esikohal, kuna tööstuse seiskamine on väga kulukas. Materjalina kasutame hübriid polükarbamiidi (polyurea) pinnakatet, mis kuivab ca 15 minutiga, lubades materjalil valguda ja tasanduda. Hübriid polükarbamiid on suure survetaluvusega, talub probleemideta rasketehnika liikumist ja lisaks on sellesse võimalik lisada klaaskuule, et pind ei oleks libe.

Ühiskasutatavad põrandad – teostuskiirus on küll oluline, kuid välimus veel olulisem. Selliste tööde puhul kasutame polüuretaan- või epoksiidvaikusid. Nende sisse saab lisada toonivat liiva, pigmenti või helbeid, et põrand silmale ilus oleks. Töö näeb ette põrandale tasandust, mille peale tuleb nn välimuse andev kiht, mille peale omakorda viimane läbipaistev viimistluskiht. Materjalid kuivavad minimaalselt 24h ühe kihi kohta.

Haiglate põrandad – kasutame antistaatilist polüuretaanvaiku, mis on toonitav helveste, pigmendi või liivaga.

Lõplik materjalide ja lahenduse valik sõltub alati objektist ja kliendi nõudmistest, kuid kindlasti leiame lahenduse ka kõige keerukamas olukorras.

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee