Teenused

Fassaadid

Fassaadid

Fassaadide soojustamisel pakume töömeetoditena injekteeritavat vahtu või karkassi vahele pritsitud vahtu.

Vundamendid, soklid, keldrid

Vundamendid, soklid, keldrid

Vundamendi, soklite ja keldrite soojustamisel kasutame ainult suletud pooridega PUR vahtu, mis ei ima enda sisse niiskust ja on ka hüdroisoleeriv materjal.

Pööningud, vahelaed ja siseseinad

Pööningud, vahelaed ja siseseinad

Hoone seestpoolt soojustamiseks kasutame nii avatud- kui suletud pooridega PUR vahtu. Kasutatava materjali valik sõltub hoone eripäradest, seisukorrast ja soojapidavuse nõudest. Kuna iga objekt on erinev, siis parima lahenduse leidmiseks…

Erilahendused PUR vahuga

Erilahendused PUR vahuga

PUR-vahtusid on väga palju erinevaid nii rakustruktuuri, tiheduse kui ka paigaldamismeetodi poolest, seega on ka võimalusi erilahendusteks tohutult.

Erilahendused polükarbamiidi pinnakattega

Erilahendused polükarbamiidi pinnakattega

Meie poolt pakutavad lahendused on sobilikud kasutamiseks toiduainetööstustes ning neil on olemas joogiveega kokkupuute sertifikaat. Polükarbamiid (polyurea) on vastupidav enamikele tugevatele hapetele, leelistele, sooladele jne, seega…

Trepid ja põrandad

Trepid ja põrandad

Treppide katmine ja rekonstrueerimine, põrandate parandus ja katmine. Materjalidena kasutame polükarbamiidi (polyurea), polüuretaani või epoksiidi. Materjali valik tuleneb lähtuvalt objekti vajadustest.

Epopõrandad

Epopõrandad

Epopõrand on monoliitne põrandakattematerjal, mida iseloomustab tugevus, vastupidavus, niiskuskindlus, lihtne hooldus ja väga lai värvi- ning dekoratiivhelveste valik.

Basseinid

Basseinid

Polükarbamiid pinnakate sobib nii uute betoonbasseinide jaoks või ka juba olemasoleva betoon- või plaaditud basseini renoveerimiseks.

Geotehnilised tööd

Geotehnilised tööd

Vajunud põrandate tõstmine ja stabiliseerimine. Geotehnilised tööd. Pinnase stabiliseerimine. Vundamendi tõstmine. Geovaht.

Koolitused

Koolitused

Polüretaan vahu paigaldus koolitused

 

 

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee