Meeskond

Koit

Purest Profiilid Koit 2.jpg

Koit

Koit on Puresti asutaja ja selgroog. Aastal 2015 alustas Koit Eestis polükarbamiidi paigaldamist, mille kõrvale tekkis loomulikul teel ka PUR-vahu teenuse pakkumine. Kuna tol ajal ei olnud Eestis väga palju paigaldajaid ega kohti, kust tuge või õpet saada, täiendas Koit enda teadmisi välismaal. Hea tehnilise taibuga meesterahva jaoks ei olnud ka uute seadmetega opereerimine väga keeruline ülesanne. Pigem oli teema hoopis põnev - näiteks ostiski ta 2015. aastal esimese kõrgtehnoloogilise seadme, mille kohta müüja ütles, et Eestis pole varem ühtegi nii võimsat seadet müüdud ja nemad ausalt ei oska seda kokkugi panna, jättes ülesande Koidi enda nuputamiseks. See sai suurema mureta tööle seadistatud ja töötab meil siiani laitmatult.


Nüüdseks on Koit paigaldusest eemaldunud ja tegeleb peamiselt polükarbamiidi hangete ning seadmete hooldusega. Ei ole üldse ebatavaline, kui  konkurent, kellel oma masinaga mure on, just Koidi ukse taha jõuab - kõik on teretulnud. Lisaks püüab Koit vähemalt paar korda aastas jõuda Eestist kaugemale ja käia erinevate riikide PUR-vahu ja polükarbamiidi paigaldajatel külas - näiteks õppimas kuidas USA kõige külmemas kliimavõõtmes soojustamine käib või hoopis vastupidi Austraalia kõige soojemas osariigis.

Siim

Purest Profiilikas Siim.jpg

Siim

Siim alustas tööd koos Koidiga aastal 2015. Koos paigaldati nii polükarbamiidi kui ka PUR-vahtu ja käidi välisriikides õppimas ning teiste kogemusi kuulamas. Siimu jaoks on see siiani igapäevane praktika - ta jälgib pidavalt välismaa foorumites toimuvat ja kuulab autosõidu ajal erinevaid erialaseid broadcaste. Hetkedel, mil terve meeskond kokku saab, on alati huvitav tema uusi avastusi kuulata või mõnel keerukamal teemal koos arutleda.


Kuna peale algusaastat tuli tööd palju juurde ning meeskond hakkas üha kasvama, kujunesid välja ka konkreetsemad tööülesanded. Viimased aastad on just Siim olnud see mees, kelle käsi teeb imesid polükarbamiidi paigaldusel. Neid tuhandeid ja tuhandeid ruutmeetreid, mis ta polükarbamiidiga katnud on, ei jõua vist enam keegi kokku arvestada. Väide, et just Siimul on sellel alal Eesti kõige pikem ja mahukam kogemus, ei ole sugugi liialdatud.

Timo

Purest Profiilikas Timo.jpg

Timo

Timo liitus Puresti meeskonnaga aastal 2016 ja sinapeal on ta nii PUR-vahu paigaldamise kui ka polükarbamiidiga. Peamiselt on ta jäänud siiski PUR-vahu peale ja see tuleb tal ka väga hästi välja! Timole meeldib, et PUR-vahuga soojustades on iga päev erinev - erinevad majad, erinevad inimesed, erinevad asukohad ja erinevad väljakutsed. Selles töös ei ole kunagi rutiini ega ohtu, et igav hakkab. Timo on oma loomult perfektsionist ja seda on näha ka tema töös. Objektil veedab ta pigem veidi kauem aega, kui ette on antud, sest lisaks töö kvaliteedile on tema jaoks tähtis ka visuaalne pool ja esteetiline välimus. See muidugi tagab nii tellija rahulolu kui ka meie kõigi heameele.

Mihkel

Purest Profiilikas Mihkel.jpg

Mihkel

Paigaldusmeeskonnas on Mihkel meie pesamuna, kes liitus Puresti perega aastal 2018. Mihkel alustas Timo kõrval õppides PUR-vahtu paigaldama ning on ka selle materjali peale pidama jäänud. Peamiselt võibki näha Mihklit koos Timoga objektil tööd tehes ja nende omavaheline kooslus on justnagu pikalt harjutatud ja sujuv tants, mille kõik sammud on ammu selged ja kordades läbi proovitud. Iseloomult on Mihkel hästi rahulik ja põhjalik - kui ta teeb tööd, siis keskendub ta ka ainult sellele konkreetsele tööle, mitte ei sahmi sihitult ringi. Mihkel ei kiirusta ja võtab objektidel alati selle lisaaja, et hoone tervikuna üle vaadata ja soojustuse tellijale ka näiteks märkamatud kitsaskohad ette näidata.

Laura

Purest Profiilid Laura 2.jpg

Laura

Laura liitus Purestiga aastal 2017, mil kogu olemasolev meespere tundis, et vajavad juurde ka naiselikku energiat ja paremat organiseeritust. Olles üle keskmise uudishimulik ja tahtes alati kõike kõige paremini teha, võttis Laura uue väljakutse kiiresti vastu ja asus uusi teadmisi omandama. Tänaseks võibki öelda, et just Laura on see jõud, mis meeskonda igapäevaselt töös hoiab. Laura ise ütleb et tema on boss ja nii see ka on. Tema vastutada on terve kontoripool - kõnedele ja kirjadele vastamine, tellijatega suhtlemine, lahenduste leidmine ja hinnapakkumiste koostamine, paigaldusmeeskonna graafiku koordineerimine, raamatupidamine jne. Lühidalt öeldes kõik, mis parasjagu teha vaja on. Ka ei löö ta risti ette olukordadele, kus on ise vaja tööriided selga panna ja objektile appi minna.

Janek

Purest Profiilikas Janek 2.jpg

Janek

Janek on meie objektijuht, keda võib peamiselt näha suuremahulistel polükarbamiidi objektidel. Tema vastutab nende objektide üldise sujumise eest - suhtleb peatöövõtjatega, korraldab alltöövõtjad ja koordineerib kõike, mida parasjagu vaja. Töösuhe Janekiga sai tegelikult alguse juba Puresti algusaastatel, kus see tubli mees aitas meil teha erinevaid polükarbamiidi eeltöid. Just seetõttu on meie materjal Janekile tuttav - ta teab juba une pealt, millised peavad polükarbamiidi pritsimisele eelnevad eeltööd olema ning oskab seda infot edasi anda ka praegustele eeltööde tegijatele. Ja mis kõige tähtsam - Janek mitte ei kõnni ainult objektil ringi, kiiver peas, vaid paneb ka ise kindad kätte ja näitab meeskonnale ette, kuidas asi täpselt käib.

Ken

Purest Profiilikas Ken.jpg

Ken

Ken vastutab Puresti visuaalse poole eest. Tema on meie turundaja, fotograaf, videograaf ja sotsiaalmeedia ekspert. Ken teeb oma tööd hingega ja pole ühtegi teemat, mille puhul ta kaasa ei mõtleks, et ka visuaalses pooles parim võimalik tulemus saavutada. Kellele Keni videod ja pildid silma jäävad ning samuti tema suurepärast teenust tellida soovib, siis kirjutage julgelt, me ei ole kontakti jagamises kadedad!

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee