Pööningud, vahelaed ja siseseinad

Katusealuse soojustamine PUR vahuga on odav, kiire ja lihtne. Hoone seestpoolt soojustamiseks kasutame nii avatud- kui suletud pooridega PUR vahtu. Kasutatava materjali valik sõltub hoone eripäradest, seisukorrast ja soojapidavuse nõudest. Kuna iga objekt on erinev, siis parima lahenduse leidmiseks annab Teile nõu meie müügimeeskond.

Kasutatava materjali valikul peaks meeles pidama neid põhilisi erinevusi:

Avatud pooridega PUR vaht on veeauru läbilaskev materjal, ehk siis nö hingav materjal. Ta on võrdlemisi pehme ja suudab kaasa liikuda puidu liikumistega. Avatud pooridega PUR vaht vajab kindlasti aurutõkke paigaldust!

Suletud pooridega PUR vaht ei luba veeaurul endast läbi liikuda ning hoonet seestpoolt soojustades on oluline sundventilatsiooni  või vähemalt fresh-klappide olemasolu. Suletud pooridega PUR-vaht ei vaja aurutõkke paigaldamist, kuna täidab antud funktsiooni juba ise ära.

Katusealuse soojustuskihi paksuse puhul võib arvestada järgmise rusikareegliga:
Võrreldes traditsioonilise villaga võib avatud pooridega PUR-vahtu paigaldada 30% õhema kihina ja suletud pooridega PUR-vahtu 50% õhema kihina, et saada samaväärne soojapidavus.

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee