Mikrotsemendi paigaldus

Mikrotsement on dekoratiivne pinnaviimistlus, millel puuduvad ühenduskohad ja millega on võimalik asendada paljusid traditsioonilisi materjale. Mikrotsemendiga kaetud pinnad on veekindlad ja ajas püsivad, seega ei vaja materjal ka väga palju hooldust. Mikrotsment kantakse pindadele mitmes eri kihis olenevalt aluspinnast ja lõppviimistluse soovist.
Mikrotsementi paigaldatakse õhukese, 2-3mm paksuse kihina ning materjal nakkub väga hästi erinevate aluspindadega - betoon, kivi, keraamiline plaat, kipsplaat jne. Kuna paigaldatav kiht on õhuke, on väga oluline et aluspind oleks ühtlane ja piisavalt tugev.

Kus saab mikrotsementi kasutada?

  • Vannituba, wc ja muud märjad ruumid

Mikrotsement on tänapäevane alternatiiv keraamilistele plaatidele ning sobib ideaalselt paigaldamiseks märgade ruumide seintele, põrandale kui ka lakke.
Mikrotsement on ideaalne valik vannitoa renoveerimisel, kuna seda saab paigaldada juba olemasolevate plaatide peale. Seega kasutades viimistluseks mikrotsementi, säästate palju aega ning energiat plaatide lammutamise ja viimistlustöö pealt.

  • Dekoratiivseinad

Mikrotsemendiga saab luua kauneid ja isikupäraseid dekoratiivseid seinu, mis sobivad igasse kodusse või kontorisse. Kuna materjal on käsitsi liibiga paigaldatav, saab iga sein olema kordumatu. Vastavalt soovile saab mikrotsemendile anda ka veidi tugevamat mustrit isikupära lisamiseks. Viimistluspind on marmorine, meenutades veidi ka tsementi.
Te saate valida meie värvikaardi mis tahes värvi vahel või teha kohandatud värvisegusid. Unikaalsete keskkondade loomine ei ole võimatu!

  • Põrandad

Mikrotsement on ka hea alternatiiv betoonpõrandate viimistlemisel, kus ei taheta kasutada traditsioonilisi ja ajale jalgu jäänud materjale. Mikrotsement sobib nii köögi, elutoa, esiku põrandale kui ka treppidele ja treiphallidele.
 

  •  Erilahendused ja tööstused

Nii nagu kodudesse, sobib mikrotsemendi pinnaviimistlust kasutada ka tööstushoonetes ja kontorites. Veekindlate omaduste tõttu sobib see kasutamiseks ka saunade ja basseinide viimistluses.

 

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee