Mikrotsement

Resistone® mikrotsement

Spetsialiseerumine mikrotsemendi tootmisele ja rakendamisele koos investeeringute tegemisega uute materjalide uurimis- ja arendustegevusse on võimaldanud luua Resistone® mikrotsemendi. See on toode, mille survetugevuse ja veekindluse väärtused on kõrgemad kui mis tahes muud tüüpi mikrotsemendil.
Intensiivne pingutus teadusuuringute ja tootearenduse alal on võimaldanud meil saavutada monoliitsetel pindadel suurima võimaliku vastupidavuse. Resistone EX on kõrge veekindlusega juba enne lakkimist. See on oluline, kuna see erineb traditsioonilistest mikrotsementidest, mis on väga hüdrofiilsed, ja vee sissetungimise vältimiseks tuginevad ainult pealispinnale paigaldatavale lakile. Resistone EX ei saa kohest veekahjustust, kui lakis on mõni väike ebaõnnestumine (näiteks kriimustus või poor), nagu seda teevad teised mikrotsemendid. Resistone EX on parim võimalus vee- ja kemikaalikindluse tagamiseks märgades ruumides (dušiplaadid, valamud, vannid).
Kasutades mikrotsementi saate elegantsed ja kaasaegsed pinnaviimistlused, mis on monoliitsed, ilma visuaalsete katkestusteta, peene beetatekstuuriga ja õrna loodusliku välimusega. Viimistluspind on marmorine, meenutades veidi ka tsementi.
Mikrotsementi saab kasutada peaaegu kõikjal - põrandatel, seintel, lagedes; vannitoas, elutoas, kontoriruumis. Või miks mitte ka treppidel, mööbli tasapindadel ja isegi basseinides.
Mikrotsement on sisekujundajate ja arhitektide oluline tööriist ja tänapäevane trend kodu viimistlemisel. Te saate valida meie värvikaardi mis tahes värvi vahel või teha kohandatud värvisegusid. Unikaalsete ja isikupärastatud keskkondade loomine ei ole võimatu!
Resistone pakub standardses värvikaardis värvivalikut, mis sisaldab erinevaid looduslikke elegantseid toone. Erinevad toonid koos heledamate värvidega pakuvad rohkem valguseküllast lahendust, keskmise ja tumeda tooniga värvid paistavad silma tugeva isikupäraga.

Mikrotsemendi näidiste ja värvivalikuga saab eelneval kokkuleppel tutvuda meie Tartu kontoris.

Materjali saate tellida kas koos paigaldusega või ilma. Kui soovite mikrotsementi ise paigaldada, anname Teile kaasa kogu vajaliku dokumentatsiooni ja kasutusjuhendid selle tegemiseks.

 

Soojustamine PUR vahuga. Polüuretaanvaht, polükarbamiid. Purest.ee