Süsteemile garantii
Blogi
PUR-vahu mõju hoonete sisekliimale
08.03.2019
Inimesed veedavad umbes 90% oma elust hoonetes. Seetõttu on ülimalt tähtis tagada tervislik ja mugav sisekliima, järgides samas kõrgeimaid energiatõhususe nõudeid. Hoone siseõhu kvaliteedi määravad mitmed tegurid, sealhulgas selle kasutusmudelid (inimeste kohalolek, suitsetamine, toiduvalmistamine, tuleplatsid jne), küte, ventilatsioonimäärad ja mööbli, värvide ning ehitustoodete emissioon. (more…)
Loe edasi
PUR soojustuse kasulikkus – tänane lahendus, mis vastab homsetele nõuetele.
05.07.2018
Kas Sa teadsid, et ... Millal iganes istud Sa autosse, avad külmiku ukse, lamad haiglavoodis või paned jalga spordijalanõud, on suur võimalus, et mõni osa nendest igapäevaesemetest sisaldab endas polüuretaani. Polüuretaan, või lühidalt öeldes PU, tähendab nii PUR kui PIR tooteid, mis on väga paljudeks otstarveteks kasutatav ning mille väärtuslikumad omadused on tugevus, kestvus ja mugavus. (more…)
Loe edasi
PUR-vaht
05.07.2018
Polüuretaanvaht on oma madala soojusjuhtivuse ja vastupidavuse poolest üks tõhusamaid isolaatoreid. Lisaks oma headele isolatsiooniomadustele on polüuretaansoojustus pidev ja ilma liitekohtadeta süsteem. See tagab tugeva soojustuskihi, mis takistab õhu sissetungimist ja pakub loomulikku lahendust hoonete ühistele külmasildadele ning seinte kokkupuutekohtadele. (more…)
Loe edasi

Küsi pakkumist või lisainfot

Teie kirjadele ja telefonikõnedele vastab meie sõbralik müügimeeskond.
Purest Paigalduse OÜ
info@purest.ee
+372 56 825 556

Tartu
Riia 138
Vaata asukohta kaardil
[contact-form-7 id=”327″ title=”Kontaktivorm 1″]
Purest Paigalduse OÜ
info@purest.ee
+372 56 825 556

Tartu
Riia 138
Vaata asukohta kaardil