Teenused

Fassaadid

Fassaadide soojustamine pritsitava või injekteeritava PUR vahuga.

PUR vahtusid on erinevaid, peamiselt erinevad need oma rakustruktuuri ja tiheduse poolest. Lahtise rakustruktuuriga vaht imab endasse niiskust ja vett, kinnise rakustruktuuriga vaht aga mitte.

Sellest tulenevalt kasutatakse lahtise rakustruktuuriga vahtu reeglina kas injekteerimisel (seinte vahele), või hoone seestpoolt soojustamisel, kus PUR on kaitstud otsese niiskuse ja vee eest.

Kinnise rakustruktuuriga PUR vahtu kasutatakse väga paljude lahenduste puhul, vundamendist katusteni ja vahtude peamine erinevus kasutusvaldkonniti on nende tihedustaste, ehk kui mitu KG vahtu mahub ühte kantmeetrisse. Kinnise rakustruktuuriga vaht on niiskus- ja veekindel ega vaja lisaks tuuletõkke -plaati, või -kilet.

Öeldust lähtuvalt võime klassifitseerida, et lahtise rakustruktuuriga PUR vaht on hoone seestpoolt soojustamiseks ja kinnise rakustruktuuriga PUR vaht hoone väljastpoolt soojustamiseks.

Fassaadidesse paigaldame lahtise ja kinnise rakustruktuuriga vastusid ning ka helisummutavaid vahtusid.

Töömeetodist olenevalt pakume injekteeritavat vahtu, karkassi vahele pritsitud vahtu või krohvitavat vahtu. Viimase puhul on fassaad ilma karkassita, loodis ja sile.

Vahtude tulekindluse kohta saate lugeda Materjalidest alt.